10:42 AM 1398/06/20 تعداد بازدید: 550

  بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران از ظرفیت های شیلاتی استان گیلان

  معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران روز یکشنبه مورخ 17 شهریور 1398  از ظرفیت های شیلاتی بخش خصوصی در استان گیلان بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات گیلان، دکتر خون میرزایی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران به همراه مهندس درویشی مدیرکل شیلات گیلان، مهندس مدبری معاون آبزی پروری ودیگر مسئولین شیلات استان گیلان از مزرعه پرورش ماهیان گرمابی در شهرستان صومعه سرا بازدید کردند.
 دکتر خون میرزایی با اشاره به اینکه توانمندی های شیلاتی در این استان را یک ظرفیت بی بدیل می داند اظهار داشت: در صنعت آبزی پروری امروزه اصلاح نژاد یک ضرورت تام و مستمر برای پرورش ماهی است و بهره گیری از صنعت تکنولوژی  به روز و متناسب با نیاز آبزی پروران کاملا احساس می شود. 
معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران افزود: در مقوله ی فرآوری و بهبود کیفیت بایستی منافع مشتری لحاظ شود تا خودش مبلغ محصول ماهی با کیفیت در زنجیره غذایی و همچنین افزایش سرانه ی مصرف در جامعه باشد .
وی خاطرنشان کرد: با توجه به نیروهای انسانی کارآمد و علمی در بدنه شیلات گیلان و بخش خصوصی، حوزه ی آبزی پروری در استان گیلان در این زمینه پیشتازی تاریخی در راستای ارتقای ظرفیت های شیلاتی را طی می نماید.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران