9:21 AM 1398/06/05 تعداد بازدید: 1028

  نشست معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با کارکنان به مناسبت روز کارمند

 نشست معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با کارکنان سازمان به مناسبت روز کارمند برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، به مناسبت هفته دولت و به پاس گرامی داشت روز کارمند، دکتر خون میرزایی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در تاریخ 4 شهریور 1398 با کارکنان سازمان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر خون میرزایی با اشاره به یادشهدای شاخص در دولت «رجایی و باهنر» و گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: هدف از  یادآوری و تذکر این ایام این است که ما اگر به آموزه های دینی توجه کنیم و از این شهدا الگو بگیریم باید  انسان را به عنوان موتور محرک سیستم و تک تک آنها را به عنوان سلول های تشکیل دهنده این پیکره گرامی بداریم. 
وی افزود: بدون شک سرمایه انسانی مهم ترین سرمایه است، که کم توجهی به آن پیامدهای خود را دارد. کشورهای توسعه نیافته عمدتاً به منابع زیرزمینی به عنوان مهم ترین سرمایه ها توجه کردند. و همین امر موجب می شود که جهان سومی باقی بمانند. هر کشوری که به سرمایه انسانی توجه کرده است با گذر زمان در مسیر توسعه قرار گرفته است. توجه به سرمایه انسانی دستاوردها و پیامدها، هم افزا و هم راستا است.
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: تمرکز بر آموزش نیروی انسانی، از آموزش های  پیش دبستانی تا آموزش های کارآفرینی در همین راستا معنی پیدا می کند.
دکتر خون میرزایی تاکید کرد: ما باید سرمایه انسانی را شایسته تکریم بدانیم و در جهت ارتقاء آن، و توانمندی های زندگی روزمره همکار و خودمان تلاش کنیم. 
وی با اشاره به عملکرد چند دهه سازمان که یک عملکرد درخشان، قابل دفاع و مایه سربلندی است، گفت: شاخص های عملکردی در حوزه های مختلف آنچه تا به امروز صورت گرفت، حاصل تلاش و زحمات تک تک شما کارکنان عزیز می باشد و در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری رونق تولید در دستور کار قرار گرفته ما به عنوان یک دستگاه تولیدی باید با تلاش و همت مضاعف موانع پیش رو را برداریم. 


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران